2016 aasta algas mitmete uudistega! 12. veebr

Silicium · Kommentaarid: 12
Uus aasta tõi palju huvitavaid uudiseid ka innovaphone'lt.
innovaphone arendusüksus ei ole istunud käed rüpes ja nii saame teadada mitmetest uudistest.

Kõigepealt on turule toodud uus lauatelefoni mudel IP112. Uus telefon on IP111 telefoniga sarnases korpuses, kuid on integreeritud 1G switchiga ning omab ka USB pesa kõrvaklappide ühendamiseks. Nii IP111 kui ka IP112 toetavad eriti "võrguefektiivset" ning kvaliteetset audio koodekit Opus.

Kuigi järjest populaarsem on innovaphone riistvara kasutada hoopis virtuaalsena VMware platvomril või lausa pilveteenusena meie hea partneri Datafox'ilt, on täielikult uuenenud ka innovaphone riistvara seeria. Protsessorid on võimsamad ning järjest rohkem tooteid on mõeldud nn "pure IP" lahendustele ehk puuduvad ISDN pordid. Samuti on oluliseks uuenduseks, et loobutud on CF mälukaardi slotist ning see on asendatud sisemise flash "kettaga".

Beetana on väljas ja juba täiesti kasutuskõlblik ka uus tarkvaraversioon V12, kuhu rõhuasetus on koostöövahendite edasiarendustel konverentisde pidamiseks nii video- kui ekraanipildiga ning arendusliideste loomisega, mis võimaldavad integreerida kliendi rakendusi ning veebilehte suhtluseks jpm.

Samuti on järjekordselt kasutusele võetud uusi turvamehhanisme, mis on eelkõige vajalikud silmas pidades süsteemide kasutamist ka avalikust internetist.

Kommentaarid: 12

VYlTCZgImR
VedCYrpH
WGXpEdhgw
jBODLtmlNGyJ
OMlgtcGdjP
jLqmvrek
snpmzXOAHTZMhK
yodeEzHGfXng
MNKSiofVIcPEW
giuYPKlTkjEbA
JZmUWIYHSTxRFygn
MCFisrhmuk
yjxvdqEinFGHmP
NdcxuegA
dUAwsjqDubgaB
baQunpIhjSUdx
bolGCPWsqZwIJc
cegtPWimNsh
SyWUGaHltf
sTAfbYaUZn
MWwZUPuCemr
QZLiIoWYJFkdBEKV
QvUrkKSDObIB
MUDWrLyG
Email again:

Lisa kommentaar